Stanislav ZMEŠKAL 5K

Optimizing How It Is Done

Novinky

12/06/2017

Na web byly umístěny nové noviny a katalog pro měsíce červen až srpen.

Pojďme si na to sednout

aneb jak a komu můžeme pomoci

Používání informačních a komunikačních technologií (ICT) je nedílnou součástí každodenního běhu života. Používáme je téměř pořád: ve firmě, na cestě domů, doma, na dovolené. S jejich pomocí komunikujeme a bavíme se.

Ať se vývojářské firmy snaží sebevíc vytvořit "uživatelsky přívětivý" produkt, jsou okamžiky, kdy narazíme a nevíme jak dál, protože "to" nefunguje.

Firem, které nám dodají produkt "nejlevněji", je na trhu mnoho. Pokud od nich však potřebujeme pomoci, "padne kosa na kámen". Máme  pocit, že odborníky na informační technologie si mohou dovolit jen velké firmy.

V okamžiku kdy ten krásný pomocník začne stávkovat a my marně hledáme pomoc, cítíme se jak trosečníci uprostřed moře lidí.

Ať už chcete pomoci s volbou správného produktu či technologie, jeho dodáním či údržou, jsme tu pro Vás. Je jedno jste-li domácnost, důchodce, firma "o jedné ženě" či škola. Nikdo není tak "malý", abychom mu nepodali pomocnou ruku.


Každý si chce udržet ...

Peníze

"Nakupujeme to nejlevnější a přesto jsou naše náklady do IT příliš vysoké!" To je častý povzdech uživatelů informač-ních technologií. Jak je to možné? Dokážeme Vám pomoci? Více... 

Čas

Někdy pádí, jindy stojí. Rozhodně se nikdy nechová tak jak chceme zrovna my. "Nasadili jsme počí-tače, abychom ušetřili čas a nic. Vyhodili jsme peníze?" Mohou nám informační technologie ušetřit čas? Více...Bezpečí

"Mám na počítači antivir, přesto ho mám opět zavirovaný? Jak je to možné?" Kdo na nás a proč přes počítače útočí? Kdo je pro nás naším nejvyšším nebezpečím?  Více...